Πότε υποβάλλουν αίτηση στέγασης οι πρωτοετείς φοιτητές που πρόκειται να κάνουν μετεγγραφή από αλλά Παν/μια στο Παν/μιο Πατρών;

Οι πρωτοετείς φοιτητές από μεταγραφή  για το ακαδημαϊκό έτος 2023- 2024 του Πανεπιστημίου Πατρών οι οποίοι επιθυμούν να διαμείνουν στις Φοιτητικές Εστίες του Πανεπιστημίου Πατρών, μπορούν να υποβάλλουν αίτηση με τα σχετικά δικαιολογητικά στην Ηλεκτρονική πλατφόρμα https://stegasi.upatras.gr το διάστημα από 16 έως 24 Νοεμβρίου 2023.  Εκπρόθεσμες αιτήσεις δεν θα γίνονται δεκτές.

Η υποβολή της αίτησης στέγασης πραγματοποιείται με χρήση του κωδικού υποψηφίου Πανελλήνιων εξετάσεων, καθώς και του προσωπικού λογαριασμού ηλεκτρονικού ταχυδρομείου όπου θα σας αποσταλεί προσωρινός κωδικός πρόσβασης.