Συμπληρώνω την φόρμα σύνδεσης στο Upatras Guest αλλά η διαδικασία δεν ολοκληρώνετε.

Βεβαιωθείτε ότι

• Έχετε αποδεχτεί τους “Όρους Χρήσης Δικτύου” πριν συμπληρώσει τη φόρμα στο captive portal.
  • Έχετε συμπληρώσει όλα τα πεδία της φόρμας.
  • Το πεδίο “ΚΙΝΗΤΟ” της φόρμας είναι της μορφής 69xxxxxxxx (10-ψήφιο).
  • Έχετε εισάγει το PIN στο σύνδεσμο μέσα στα επόμενα 10 λεπτά από τη στιγμή που κάνατε την αίτηση. Μετά την πάροδο 10 λεπτών, το PIN παύει να ισχύει.
  • Έχετε κάνει έως 3 αιτήσεις για σύνδεση στο ασύρματο δίκτυο guest κάθε ημέρα. Η τέταρτη αίτηση (κατά τη διάρκεια μίας ημέρας) απορρίπτεται και δεν θα λάβετε SMS με το απαραίτητο PIN.

αν τηρείτε όλα τα παραπάνω και η φόρμα δεν προχωράει δοκιμάστε

• Να πατήστε το κουμπί “Πίσω” (βελάκι), το οποίο σας μεταφέρει ώστε να κάνει την αίτηση από την αρχή.
  • Να πατήστε το σύνδεσμο “Δεν έχω λάβει κωδικό” στη φόρμα εισαγωγής του PIN, το PIN ακυρώνεται και επιστρέφετε στην αρχή της αίτησης.