Έναρξη εργαστηρίου Πληροφορικής Ι

Τα εργαστήρια του μαθήματος για τους πρωτοετείς φοιτητές ξεκινάνε από την Τετάρτη 23/10 σύμφωνα με το ωρολόγιο πρόγραμμα και τις εργαστηριακές ομάδες του μαθήματος που είναι αναρτημένες στις “Ομάδες Χρηστών“. Τα εργαστήρια θα πραγματοποιούνται στο Υπολογιστικό Κέντρο Του Τμήματος (δείτε τον χάρτη με τα κτίρια και τις αίθουσες του Τμήματος).

Οι φοιτητές πρέπει να έχουν μαζί τους τα στοιχεία του Upnet ID τους, δηλαδή το username και password που χρησιμοποιείται για όλες τις ηλεκτρονικές υπηρεσίες του Πανεπιστημίου Πατρών.

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνηση μπορείτε να απευθυνθείτε στην κ. Σέρπη (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.), στο Υπολογιστικό Κέντρο του Τμήματος.

Οι παραπάνω σύνδεσμοι λειτουργούν εφ’ όσον είστε συνδεδεμένοι στην πλατφόρμα του eClass.

Πηγή